EUR 259.700 A26622NK46 - Volledig gemeubileerd verkocht, zou dit een perfect vakantiehuis zijn, of een permanente woning voor een klein gezin. Dit prachtige en lichte huis ligt in een klein gehucht en biedt een ruime, open woonkamer en keuken op de eerste verdieping, met uitzicht over het omliggende platteland. Op deze verdieping vindt u ook een slaapkamer en een badkamer. Op tuinniveau: nog een slaapkamer en badkamer, en een ruime zomerkeuken (met open haard!), met toegang tot de tuin en het zwembad. Er is ook een ruime werkplaats/opslagruimte op dit niveau. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 4 k 2 slk 119 m² lot 3.475 m² Saint-Cyprien
EUR 535.000 EUR 445.000 A28184NK46 - Dit prachtige molenpand, gelegen in de buurt van het levendige dorp Prayssac, is een uniek aanbod, met twee prachtig ingerichte huizen gelegen langs een pittoresk beekje in volgroeide tuinen, compleet met een zwembad. De woning is gelegen in een klein gehucht, met het oude molenhuis dat dateert uit de jaren 1700 en een volledige renovatie heeft ondergaan. Het oude molenhuis straalt rustieke charme en elegantie uit, met traditionele luiken en lokaal metselwerk. De voorkant van het huis kijkt uit op een tuin met buxusstruiken en levendige bloemen langs de beek, die ooit het functionerende molenhuis aandreef. De entree van de woning bevindt zich op de binnenplaats, waar toegang te vinden is tot de garage, een grote werkruimte en diverse delen van de tuin. Vanaf de binnenplaats betreedt u ook het 2e huis op het terrein. Deze verbouwde schuur, met grote openslaande deuren aan de voorzijde, heeft een goed ingerichte keuken die naadloos overloopt in de ruime en gezellige woonkamer. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 8 k 6 slk 200 m² lot 3.800 m² Bélaye
EUR 570.000 EUR 550.000 A28136NK46 - Een unieke kans ! Dit karaktervolle stenen pand (een voormalige dakpannenfabriek) is een ruime eengezinswoning en biedt uitstekende verhuurmogelijkheden. De ligging maakt deze woning extra bijzonder: directe toegang tot de rivier de Lot, die steeds populairder wordt bij vissers. Mooie parkachtige tuinen met fruitbomen en zwembad. Terrein van 1,4 ha rondom het pand. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 7 k 5 slk 250 m² lot 14.020 m² Albas
EUR 239.700 CHARMANT QUERCY STENEN PAND VAN 130 M2 BESTAANDE UIT 2 HUIZEN OP EEN AANGRENZEND PERCEEL VAN 3666 M2. FAMILIEBEZIT MET TWEE ONAFHANKELIJKE WONINGEN, WAARVAN ER ÉÉN IS GERESTAUREERD DOOR ARBEIDERS UIT FRANKRIJK. SITUATIE OP HET PLATTELAND. 8 KM VAN EEN TOERISTISCH DORP EN ALLE WINKELS IN DE LOT-VALLEI. (46700). Huis 1 van 54 m2 verhoogd op kelder: 1 slaapkamer, woonkamer-keuken, doucheruimte, toilet, kelder. Tuin niveau: Een gewelfde kelder van 47 m2. Boven: toegang via een buitentrap die leidt naar boletus in veranda van 3 m2. Woonkamer - keuken van 31,5 m2, parketvloer. Een slaapkamer van 16 m2, ensuite badkamer van 4,2 m2 en apart toilet van 2 m2, tegelvloer. Huis 2 van 75 m2 gelijkvloers: 2 slaapkamers, woonkamer-keuken, toilet, een kamer. Entree van 8,15 m2 Woonkeuken 35 m2 met uitzicht op een terras en de tuin Hal met raam van 5,6 m2 Een slaapkamer van 8 m2 Een slaapkamer van 10 m2 Een toilet van 1,4 m2 1 te restaureren kamer bestemd voor een badkamer van 6,40 m2 . ELEKTRISCHE VERWARMING, GEDEELTELIJK DUBBELE BEGLAZING, BOILER, CUMULUS SEPTIC TANK . Features: - Garden - Terrace 5 k 3 slk 129 m² lot 3.666 m² Floressas