EUR 340.000 EUR 310.000 A29196ANW46 - Dit stenen dorpshuis ligt in de zuidwestelijke hoek van deze kleine charmante 13-eeuwse bastide en biedt volledige privacy en rust. Met vrij uitzicht over de bossen en wijngaarden kan de unieke locatie van deze woning alleen echt worden gewaardeerd door een bezichtiging. Dit huis met drie slaapkamers en twee badkamers heeft een vrijstaande studio gîte op het terrein. Gelegen op slechts twee minuten lopen van de plaatselijke ambachtelijke bakkerij die een kruidenierswinkel/postkantoor heeft en ook dienst doet als een lokaal café voor de wandelaars die passeren op een van de pelgrimspaden naar St. Jacques de Compostelle. Het dorp organiseert het hele jaar door feesten en in de zomer vindt de wekelijkse avondmarkt plaats voor de kerk, die ook bekend staat om zijn klassieke muziekconcerten. Een bezichtiging wordt ten zeerste aanbevolen om het unieke karakter van dit charmante huis te waarderen. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 8 k 4 slk 150 m² lot 869 m² Montcabrier
EUR 210.500 Ontdek dit charmante huis gelegen in MARTEL op 2 km van de winkels, een oase van rust die comfort en rust biedt. Met zijn 3 slaapkamers belooft dit gelijkvloerse paviljoen een ideale leefomgeving voor een gezin. Geniet van een gezellige leefruimte van 5 kamers, waaronder een praktische badkamer, een uitnodigend terras en een tuin voor uw momenten van ontspanning in de open lucht. Gebouwd in 2011, met een houten frame op een totale kelder, profiteert het huis van hoogwaardige isolatie met muren en dubbele beglazing, wat zorgt voor een energieprestatie van niveau C. De individuele verwarming en het individuele warmwatersysteem garanderen uw comfort gedurende de seizoenen. Garage. Gelegen in een rustige omgeving, is deze woning bewoonbaar zonder dat er werk nodig is. Leef in een serene omgeving terwijl je verbonden blijft met het hart van het lokale leven. Features: - Garden 5 k 3 slk 112 m² lot 2.513 m² Martel
EUR 480.000 Pradines Prachtige volumes!. Prachtig recent individueel huis van 355 m² inclusief 144 m² woonoppervlak en halfoverdekt terras van 49m2 Een setting van moderniteit en comfort, deze residentie combineert ruimte, comfort en moderniteit. Een verfijnd en functioneel interieur Woonruimtes: 6 kamers: Geniet van royale en lichte volumes, waaronder een master suite met badkamer en twee grote slaapkamers uitgerust met kasten, 1 badkamer, 1 volledig uitgeruste keuken, een ruime woonkamer / woonkamer ideaal voor momenten van ontspanning gezelligheid, apart toilet met fonteintje en een wasruimte. Alles op één niveau. De sterke punten: Modern Comfort: Geïntegreerde airconditioning en vloerverwarming voor een ideale temperatuur het hele jaar door. Kwaliteitsbekleding: Grote granieten tegels voor de woonkamers, zwevende parketvloeren in de slaapkamers en travertijn voor het terras. Plafondhoogte 2,82 m: Voor luchtige volumes en een aangenaam ruimtegevoel. Beveiliging: Voorzien van een efficiënt alarmsysteem. Een kelder met meerdere voordelen: Gesloten garage: biedt plaats aan maximaal 4 auto's. Stookruimte: Efficiënt en zorgt voor een optimaal energiebeheer. Zomerkeuken/werkplaats: Perfect om buiten te eten of creatieve activiteiten te ondernemen. Kelder: Ruim en praktisch qua opslag. Een veilige buitenkant dankzij camera's en aangenaam, omdat ze niet over het hoofd worden gezien, terwijl ze zich in een onderverdeling bevinden. Terrein van 724 m²: Volledig omheind met poort en elektrische poort voor optimale veiligheid. Travertijnterras: Ruim, half overdekt en elegant, met bijpassende treden, ideaal om te genieten van zonnige dagen. Energie en autonomie Zonnepanelen worden geïnstalleerd: voor een ecologisch verantwoorde woning en een grotere energie-autonomie. Binnenplaats aan de voorzijde en zwembadtuin aan de achterzijde: Buitenruimtes ontworpen voor plezier en ontspanning zonder vis-à-vis in een dorp met alle voorzieningen dichtbij Cahors. Mis deze unieke kans niet om een huis te verwerven dat modern comfort, veiligheid en royale ruimtes combineert. Neem vandaag nog contact met ons op om een bezichtiging te regelen en laat u verleiden door dit uitzonderlijke pand. 9 k 3 slk 149 m² lot 724 m² Pradines