EUR 950.000 Schitterend pand bestaande uit verschillende gebouwen gelegen op een prachtig bebost perceel. Het hoofdgebouw: een watermolen (waarvan de oorsprong teruggaat tot de veertiende eeuw, gebouwd door de Sisterciaanse monniken), het pension (ideaal voor een bed & breakfast-activiteit) en het receptiepaviljoen. De molen biedt verschillende ontvangstruimten: eetkamer, woonkamer, kleine woonkamer, keuken, 7 slaapkamers, 6 badkamers en talrijke toiletten. Het tweede gebouw bestaat uit 3 onafhankelijke suites, elk met een eigen terras. Elke suite bestaat uit een woonkamer, een slaapkamer en een badkamer met apart toilet. Het derde gebouw bestaat uit verschillende ontvangstruimten, loodsen, opslagruimten en werkplaatsen. Het pand strekt zich uit over een perceel van ongeveer 23000m2 dat wordt doorkruist door een mooi beekje en een eigen kanaal. Dit alles vormt een betoverend, rustig, romantisch en zeer natuurlijk ensemble terwijl het dicht bij het centrum van Gramat ligt, een dynamische stad die bekend staat om zijn omgeving (de oorzaken van Gramat) op een paar minuten van Rocamadour, het dierenpark en verschillende activiteiten, waaronder het trainingscentrum voor politiehonden en een treinstation dat Parijs meerdere keren per dag met elkaar verbindt. Makelaarskosten inbegrepen van 3,83% TTC te betalen door de koper. Prijs exclusief kosten 915 000 €. Energieklasse D, Klimaatklasse D Geraamd gemiddeld bedrag aan jaarlijkse energie-uitgaven voor standaardgebruik, gebaseerd op energieprijzen voor het jaar 2022: tussen € 3478,00 en € 3965,00. Deze woning wordt u aangeboden door een handelsagent. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: georisques.gouv.fr Uw LLOYD & DAVIS-adviseur: Denis GEOFFRAY - tel ... Handelsagent (eenmanszaak) RSAC 394662498 u00e0 Nanterre 14 k 10 slk 500 m² Gramat