EUR 215.000 Kavel (46) Te koop aan de rand van Cahors, in een rustige omgeving, een gelijkvloerse woning met 2 slaapkamers op de bovenverdieping, totaal ongeveer 120 m2 woonoppervlak op een groot aangrenzend perceel van 10.000 m2 (deels vlak en deels stijl). De begane grond bestaat uit een grote woonkamer met ingerichte keuken (centraal eiland) en open naar de woonkamer/eetkamer, een grote bijkeuken + een servicegang + een slaapkamer + een badkamer en een apart toilet. Boven is er toegang tot 2 extra slaapkamers op zolder. Aangrenzend aan het huis is een studio met woonkamer + een slaapkamer en badkamer met toilet geschikt voor twee personen. Buiten maken een terras met elektrische zonwering + 2 garages + een carport en een werkplaats dit pand compleet. Dit vastgoedcomplex, gelegen op ongeveer 2.500 km van het toeristische stadje Cahors, zal zijn toekomstige kopers verrukken met zijn bevoorrechte ligging, zijn bijgebouwen, de nabijheid van alle voorzieningen en zijn ongerepte natuurlijke omgeving. Informatie over de risico's waaraan dit object wordt blootgesteld, is beschikbaar op de website van Georisks. Volgens artikel L.561.5 van het Monetair en Financieel Wetboek wordt u om een identiteitsbewijs gevraagd om het bezoek te organiseren. REF 53824 - ABESSAN-netwerk - Didier BARTHE ... Uw vastgoedverkoopmakelaar (EI) RSAC N° 833 751 779 - Kosten ten laste van de verkoper - Al onze eigendommen zijn zichtbaar op ... 5 k 3 slk 120 m² lot 10.000 m² Cahors
EUR 279.000 Woonboerderij met woonhuis van circa 250m2, diverse schuren en een perceel grond van maar liefst 3 hectare. Te koop, Te koop in de stad Limogne en Quercy in de LOT Gelegen in het hart van het dorp, deze voormalige koetsiersherberg uit de 19e eeuw, waarvan een deel dateert uit 1656, bestaat uit een zeer mooi gebouw op twee niveaus dat kunnen vier woningen maken. Je hebt vier schuren die je kunt ombouwen tot gîtes of andere, allemaal op 3220 m2 grond, maar er is een mogelijkheid om uit te breiden tot 2,5 hectare, aangezien het momenteel verhuurd is. Het posthuis is als volgt samengesteld: Je hebt drie ingangen, dus één ervan leidt naar een prachtige gewelfde kamer en vervolgens een prachtige open haard met een bijkeuken aan de andere kant, SBB, twee slaapkamers, zodat één een onafhankelijke toegang heeft aan de straatkant (kan worden omgedraaid in een bedrijf). Boven zijn er vier kamers die kunnen worden verdeeld in slaapkamers, woonkamer, woonkamer, er is een keuken, SBB WC. Veel mogelijkheden voor dit prachtige pand. Ambachtslieden, investeerders, grote familie... kom vooral eens langs, u zult in de ban zijn van dit uitzonderlijke pand dat dringend gerenoveerd moet worden. Prijs: 279.000 Kosten inclusief belasting ten laste van de verkoper. 8 k 5 slk 205 m² lot 3.220 m² Limogne-en-Quercy
EUR 813.000 Prachtig landgoed met zijn park van 6 ha en 2 vijvers,. Te koop, prachtig 15e-eeuws pand, gelegen in het departement LOT, in het hart van het nationale park Causses du Quercy, op 15 minuten van Cahors, op 7 minuten van de snelweg, op 30 minuten van Saint Cinq Lapopie en de vallei du Cele en doorkruist door de weg naar Santiago de Compostela, momenteel een bed breakfast. Dit prachtige gebouw van circa 430m2 woonoppervlak is door de eigenaren met smaak, passie en oog voor detail volledig gerenoveerd. Het hoofdhuis heeft meer dan 11 kamers, inclusief keuken, 6 slaapkamers en hun doucheruimte of badkamer/toilet. Een prachtige open haard zal de winteravonden in de woonkamer van 90 m2 verrukken. Ik stel voor dat u het park van 6 ha en zijn 2 vijvers ontdekt, of tot 19.00 uur ontspant bij het zwembad (30 graden!) met de zon. Wat een genot, deze rust, deze bomen, dit uitzicht op de bergen, het is gewoonweg een magische plek. Er valt zoveel te zeggen, maar het beste is om het te komen ontdekken, u zult gecharmeerd zijn. Het enige wat u hoeft te doen is uw koffer neer te zetten en in alle rust te genieten van deze plek. 813.000 Kosten inclusief belasting ten laste van de verkoper. Gemiddelde energieprijzen geïndexeerd vanaf 01/01/2021 (inclusief abonnement). Geschatte jaarlijkse energieverbruik bij standaardgebruik: tussen 6.773 en 9.163 per jaar. 11 k 6 slk 430 m² lot 60.000 m² Vers