Appartement & condo te koop — Torrevieja

EUR 285.000

Appartement & Condo (Te koop)

3 slk
2 bk
113
Referentie: ETRV-T8886 / ih-60795
Hoekpenthouse op het zuiden, Avda Paris, Torrevieja (Residencial Portico). 113 m2 met 3 slaapkamers, 2 badkamers, aparte keuken, woon-eetkamer en een terras van 30 m2. Wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht en is voorzien van airconditioning. Meer bekijken Minder bekijken Torrevieja Avenida Paris, Residencial Portico Atico en esquina orientación sur, con una superficie de 113 m2  cuenta don 3 dormitorios, 2 baños, cocina independiente, salón comedor y una gran terrazaAtico Zona Avda Paris de 30 m2, la vivienda se vende Semi-amueblada y con aire acondicionado. Penthouse en angle, plein sud, Avda Paris, Torrevieja (Residencial Portico). 113 m2 avec 3 chambres, 2 salles de bains, cuisine indépendante, salon-salle à manger et terrasse de 30 m2. Vendu semi-meublé avec climatisation. Hoekpenthouse op het zuiden, Avda Paris, Torrevieja (Residencial Portico). 113 m2 met 3 slaapkamers, 2 badkamers, aparte keuken, woon-eetkamer en een terras van 30 m2. Wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht en is voorzien van airconditioning. Corner penthouse, South-facing, Avda Paris, Torrevieja (Residencial Portico). 113 m2 featuring 3 bedrooms, 2 bathrooms, separate kitchen, living-dining room, and a 30 m2 terrace. Sold semi-furnished with air conditioning.
Referentie: ETRV-T8886
Land: ES
Regio: Costa Blanca (alicante)
Stad: Torrevieja
Categorie: Residentieel
Type vermelding: Te koop
Type woning: Appartement & Condo
Omvang woning: 113
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2

VERGELIJKBARE WONINGVERMELDINGEN

VERKOOPPRIJS PER IN TORREVIEJA

Huis
EUR 2.689
+1,8%
+9,8%
Appartement
EUR 2.427
+2,5%
+10%

GEMIDDELDE WONINGWAARDEN IN TORREVIEJA

VASTGOEDPRIJS PER IN NABIJ GELEGEN STEDEN

Neem contact met ons op
Andere valuta