EUR 885.750 Deze woning is ideaal gelegen in het hart van de Vogezen, het omringende landschap is heuvelachtig, open naar beboste delen. De skyline kijkt uit over bergketens. Er zijn geen omliggende woningen. Het pand ligt op enkele kilometers van de Elzas en is toegankelijk via een eigen oprijlaan en heeft een terrein met een oppervlakte van 12 hectare, waarvan 10 hectare grenzend aan de chalets. Twee chalets vormen de bewoonbare delen van dit vastgoedcomplex. Het eerste chalet, met een oppervlakte van 360 m2, met zijn imposante en dynamische architectuur, is harmonieus geïntegreerd in deze natuurlijke en groene site. De rustieke uitstraling wordt verzorgd door het bouwsysteem van boomstammen en klapluiken. Op de begane grond: een mooie royale hal leidt naar een grote woonkamer met keuken, grote erker die zorgt voor een prachtige lichtinval; een grote kamer van 35 m2; Een slaapkamer van 25 m2 met eigen badkamer. Boven: 4 slaapkamers met eigen doucheruimte en toilet (in elke slaapkamer) Een appartement met directe toegang van buitenaf; een woonkamer met keuken; 3 slaapkamers, waarvan één met doucheruimte; graanschuur. Een kelder met garage en kelder. Een mooi overdekt terras aan de voorzijde van het pand, terras met petanquebaan aan de achterzijde. Een tweede chalet van 110 m2 op het souterrain bestaat uit 3 slaapkamers; woonkamer/woonkamer; keuken; badkamer, W.C. Het geheel, met uitzondering van het kleine chalet, is nu in gebruik als gîtes. Aan de achterkant van het pand zou een constructie van 350 m2 geschikt zijn voor boxen, opslag van apparatuur. Een carpotgebouw van 250 m2 Technische omschrijving: - Sanitaire voorzieningen: watertank - groot chalet: aardwarmte; Centraal vacuüm - klein chalet: 30 jaar oude constructie van het merk FINIMPORT; houtkachel; thermodynamische verwarming; Zonnepanelen In het bijgebouw van 350 m2: werkplaats, laboratorium, koelcel. 3 veren aanwezig in het veld, booster. Buiten: een vijver, een tuinhuisje, een tuinhuisje. 12 k 8 slk 360 m² lot 20.000 m² Provenchères-sur-Fave