EUR 190.000 Kom en ontdek dit huis met een zeer groot potentieel. Het onderste deel is bewoonbaar en het bovenste deel kan worden omgebouwd, mooie volumes in een rustige omgeving met een prachtig bebost land. Een grote carport met terras en barbecue, een waterput, een kelder en een tuinhuisje. Veel charme van het te plannen werk, laat je verlangens spreken. Features: - Terrace 5 k 2 slk 136 m² lot 2.477 m² Marmande
EUR 780.000 VILLENEUVE SUR LOT Minder dan 10 minuten van het stadscentrum en winkels, in het midden van 3 ha grond, zult u worden verleid door dit prachtige huis in Perigord-stijl, met een bewoonbare oppervlakte van 253 m2, bestaande uit een grote woonkamer, een mooie keuken, eigentijds, met eetkamer, 6 slaapkamers, waaronder 2 kamers met badkamer, en 3 toiletten. U heeft ook een gastenverblijf of huisje van 67 m2 met een mooie woonkamer met keuken, een badkamer (inloopdouche), een toilet en 2 slaapkamers. Voor uw momenten van ontspanning kunt u kiezen tussen tennissen, zwemmen in uw 11 x 5 zoutbad of wandelen rond het waterbassin waar de sneeuwganzen leven. Voor opslag of garage geniet u van een bijgebouw van 400 m2, volledig beton (mogelijkheid huurgarage voor boot, caravan of ccar). Energieklasse: C Zeldzaam product in de regio! Informatie over de risico's waaraan deze eigenschap is blootgesteld, is beschikbaar op de Geohazards-website: ... 8 k 6 slk 253 m² lot 13.000 m² Villeneuve-sur-Lot