EUR 245.000 Gelegen aan de rand van de Lot met directe toegang en aangelegd aan de oever, dit gelijkvloerse huis van 103 m2, gebouwd in 2005, ligt op minder dan 5 minuten lopen van alle voorzieningen. Het biedt een aangenaam comfort en een vrij uitzicht op de Lot. Het huis omvat een woonkamer met traditionele open haard, een kantoor, een aparte keuken, twee slaapkamers, een wasruimte, een badkamer en een toilet met bijkeuken. Een onafhankelijke garage van 45m2 die plaats biedt aan een camper en een tuinhuisje bevinden zich op het afgesloten perceel van 1640 m2. De gehele woning wordt verwarmd door een in 2007 geïnstalleerde geothermische warmtepomp. Features: - Garden 5 k 2 slk 103 m² lot 1.640 m² Casseneuil
EUR 395.000 EUR 349.000 A13176 - Dit huis ligt op een geweldige locatie - met uitzicht over de rivier de Garonne, met voortdurend wisselende uitzichten op verschillende tijdstippen van de dag en seizoenen van het jaar. Het heeft een fantastisch terras van 130m2 op de eerste verdieping en is een absoluut toevluchtsoord voor rust en stilte, maar ook een paradijs voor vogelaars. Het ligt ook dicht bij het Entre Deux Mers-kanaal - perfect om te fietsen, wandelen en hardlopen. Deze adembenemende woning met een prachtig uitzicht ligt aan de rand van een klein, levendig dorp met alle voorzieningen. Het dorp kijkt uit over de vallei van de Garonne en het kanaal. De woning is van uitzonderlijke kwaliteit. Het bestaat uit vijf/zes slaapkamers, vier badkamers, iets minder dan een hectare aan tuinen, een zwembad omgeven door een prachtig betegeld gebied van ongeveer 200m2, en een prachtig terras dat over de gehele lengte van het huis loopt op de eerste verdieping. Er is omkeerbare airconditioning in de belangrijkste kamers, 2 houtkachels en dubbele beglazing in het hele huis Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 12 k 5 slk 225 m² lot 9.501 m² Le Mas-d'Agenais
EUR 275.000 Op 10 minuten van het tolhuisje van Damazan ligt deze traditionele villa op een kelder uit het begin van de jaren 2000 en heeft veel troeven. Gebouwd op een stuk grond met een bosrijk park van 4962 m2, biedt het zeer functionele ruimtes en diensten (inclusief centraal vacuüm / talrijke kasten). De inkomhal komt uit op een dubbele woonkamer met airconditioning die uitkomt op een overdekt terras, een prachtige Provençaalse keuken met volledig uitgerust granieten werkblad dat uitkomt op een tweede terras met aangrenzende bijkeuken, ook ingericht. Het slaapgedeelte is gescheiden en wordt bediend door een gang die leidt naar drie mooie slaapkamers van 10,69 m2 tot 12,33 m2, kantoor, toilet, badkamer en douche, wasruimte. De kelder komt uit op een grote garage afgesloten door twee gemotoriseerde poorten, het biedt plaats aan 4 kleine auto's, de ketelruimte herbergt de warmtepomp, de kruipruimte is omgebouwd tot een werkplaats en kelder. Deze woning biedt zeer goede energieprestaties. Je zult stil zijn zonder geïsoleerd te zijn. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: ... /> Voor meer informatie kunt u contact opnemen met uw CONFLUENCE IMMO-kantoor op het nummer ... bij voorkeur of per e-mail op: ... Features: - Terrace - Garden 6 k 3 slk 135 m² lot 4.962 m² Damazan
EUR 35.000 Herenhuis met te renoveren tuin, gelegen in het hart van het dorp Mézin, dit ruime herenhuis van 130 m² vereist een volledige renovatie. In het hart van het dorp, dicht bij winkels, scholen en openbaar vervoer, kom en ontdek dit huis dat een groot potentieel biedt om een ideale leefruimte te creëren. EI - Laurent RIBOLLEDA Geregistreerd bij de RSAC van AGEN 424 376 630 Volgens artikel L.561.5 van de Monetaire en Financiële Code wordt u voor de organisatie van het bezoek gevraagd een identiteitsbewijs te overleggen. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: ... 4 k 3 slk 130 m² lot 137 m² Mézin