Gelegen tussen Agen en Villeneuve-sur-Lot, in de buurt van het middeleeuwse dorp Penne d'Agenais, geclassificeerd als een van de mooiste van Frankrijk, kom en ontdek deze mooie villa met een adembenemend panoramisch uitzicht. Een mooi bebost en omheind park van 3360 m² is verfraaid met een prachtig zwembad van 12m x 6m, ideaal voor momenten van ontspanning met familie of vrienden. Op één niveau biedt het huis een bewoonbare oppervlakte van 106 m². U komt binnen in een gezellige hal, een recent ingerichte keuken geeft toegang tot een terras op het zuidoosten, een woonkamer met openslaande deuren geeft toegang tot het balkon en biedt een prachtig uitzicht, de woonkamer is voorzien van een gesloten open haard. Voor het nachtgedeelte, ook gelijkvloers, leidt een gang naar 3 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet met wastafel. Om familie en vrienden in volledige privacy te ontvangen, is op de begane grond een ruimte van ongeveer 40 m² beschikbaar: een grote slaapkamer, een badkamer met toilet, een wasruimte, een opslagruimte. In het souterrain vindt u ook een zeer grote garage met een hoogte van 2,40 m. Buiten kunt u met volle teugen genieten van het buitenleven met een groot weelderig zwembad omgeven door stranden met een panoramisch uitzicht, twee terrassen en een balkon waar u prachtige zonsondergangen kunt bewonderen. Deze woning profiteert van vele hoogwaardige diensten, met een energieprestatie van klasse C, tweekleurig PVC-schrijnwerk, aluminium zonnerolluiken, een geïsoleerde aluminium garagedeur, recente zolderisolatie, een elektrische poort, een volledig omheinde tuin en een grote garage. Ideaal gelegen in een rustige omgeving, op slechts 5 minuten van winkels en scholen, vertegenwoordigt deze woning een unieke kans voor iedereen die op zoek is naar een uitzonderlijke woonomgeving. SNCF treinstation in Penne d'Agenais. DPE C - GES A Verkoopprijs: 349 000 euro makelaarskosten inbegrepen betaald door verkoper Om u te helpen deze woning te ontdekken en u meer informatie te geven, kunt u contact opnemen met Christelle BAISIR op ... of per e-mail op ... Deze aankondiging is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Christelle Baisir die optreedt onder de status van handelsagent geregistreerd bij de RSAC AGEN 838440493 - Mandaat ref: 375817. De vakman garandeert en beveiligt uw vastgoedproject. SAS PROPRIETES PRIVEES, Réseau national immobilier, met een kapitaal van 40000 euro, 44 Allée des cinq continents - ZAC Le Chêne Ferré, 44120 Vertou, RCS Nantes n° ... , Carte professionnelle T et G n° CPI ... CCI Nantes-Saint Nazaire. Galian Guarantee - 89 rue de la Boétie, 75008 Parijs Christelle BAISIR (EI) Handelsagent - RSAC-nummer: AGEN 838440493 - .