EUR 598.900 EUR 549.000 A31459AW47 - Genesteld op 3,25 hectare grond met een prachtig uitzicht over het golvende landschap, biedt deze charmant gerestaureerde en prachtig gepresenteerde boerderij comfortabele accommodatie, terwijl u ook profiteert van 2 onafhankelijke en ruime gastenverblijven. Het hoofdgebouw is voorzien van centrale verwarming op olie en een houtkachel in de woonkamer, plus er zijn omkeerbare airconditioningunits in de keuken / eetkamer en de hoofdslaapkamer. De keuken is recent opnieuw ingericht en voorzien van inbouwapparatuur en een inductiekookplaat. Er is een groot overdekt terras en een zonneterras met prieel - perfect om de prachtige zonsondergangen te bekijken. De twee onafhankelijke pensions hebben beide twee slaapkamers met eigen badkamer en zijn actief als vakantieverhuur, waarbij ze het prachtige verwarmde zwembad van 11m x 5m delen. Het pand heeft ook een grote schuur van meer dan 340m2. Dit is de perfecte woning voor een uitgebreide familie of een kant-en-klaar gite-bedrijf. Een rustige locatie binnen handbereik van Lauzun (11 km), de luchthaven van Bergerac (38 minuten) Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 11 k 8 slk 311 m² lot 13.115 m² Lauzun