Gelegen in Villeneuve-Sur-Lot, biedt de bevoorrechte geografische ligging te voet toegang tot alle lokale winkels, bioscoop, theater... In een idyllische en groene omgeving waar het goed toeven is. Deze prestigieuze 17e-eeuwse residentie is gerestaureerd met edele materialen met respect voor de charme van de plaats. Omgeven door een park beplant met eeuwenoude bomen waar dieren in het wild graag komen, wordt u verleid door de ontdekking van een andere tijd als u binnenkomt via een geautomatiseerde poort. Geen lawaai, olfactorische of visuele overlast bezoedelt deze plek. Het bestaat uit een landhuis van ongeveer 600m² (inclusief 400m² woonoppervlak), zeven gîtes gerehabiliteerd in de oude stallen (waarvan twee voor mensen met beperkte mobiliteit), een schuur van 200m², een poolhouse met zijn volledig beveiligde zwembad van 14x7m. Alle authenticiteit van de plaats is bewaard gebleven: houtwerk, lijstwerk, fresco's, verborgen deuren, oud raamwerk en een boomgaard biedt u seizoensfruit. Het 17e-eeuwse landhuis bestaat op de begane grond uit een entree naar een gang die leidt naar een woonkamer van 38m² met open haard omgeven door oud houtwerk, een kantoor van 29,86m² met gesloten open haard, een eetkamer van 30,01m², een keuken van 23,83m² met gesloten open haard, een badkamer van 11,14m², twee slaapkamers van respectievelijk 29,84m² en 22,58m². Een trap versierd met een bronzen beeld leidt naar boven en u komt op een overloop van 14,39m² met een 1e slaapkamer van 21,84m² met gesloten open haard en een badkamer van 2,90m² met kasten; Een 2e slaapkamer van 17,59m² met een badkamer van 2,59m² en gesloten open haard. Vervolgens komt een halve overloop van 30,52m² uit op een slaapkamer van 29,52m² met een badkamer van 5,95m² verborgen achter een decoratie; Dan nog een slaapkamer van 22.22m² met gesloten open haard, kleedkamer en badkamer van 5.06m². Dan vinden we een woonkamer van 34,43m² met open haard, dan een eetkamer van 22,28m² met open haard en een keuken van 9,19m². Een andere trap leidt naar de volledig in te richten zolder op twee niveaus. Op de 1e verdieping kunnen verschillende kamers slaapkamers zijn, een bevat de stadsgasketel en de boiler, dan is een zeer grote kamer bedekt met een glazen dak. Er zijn daar open haarden. Gîte 1 voor 6 personen en bestaat uit een open keuken met een woonkamer van 23,63m². Boven is een overloop van 3,72 m² en biedt toegang tot een badkamer van 5 m² en een slaapkamer van 10,97 m². Op de tweede verdieping komt een overloop van 2m² uit op een slaapkamer van 16.15m² en de derde verdieping op een slaapkamer van 10.09m². Gîte 2 voor 4 personen bestaat uit een open keuken woonkamer van 29,48m², met een trap die leidt naar een overloop van 3,61m² met twee slaapkamers van 7,97m² en 9,84m² en vervolgens een badkamer van 2,98m². Gîte 3 van 50m² heeft een open keuken, woonkamer van 25,84m² van waaruit een trap leidt naar een overloop van 3,68m² die uitkomt op een slaapkamer van 16,15m² en een badkamer van 4,10m². Gîte 4 van 78m² bestaat uit een open keuken, woonkamer van 26,72m² met een slaapkamer van 13,77m². Boven bedient een overloop van 6,53m² een badkamer van 3,22m² en twee slaapkamers van 13,49m² en 13,42m². Gîte 5/6/7 van 50m² bestaat uit een woonkamer met open keuken en de mogelijkheid om te slapen op de begane grond met een badkamer. Boven een slaapkamer van 15m² Een stenen schuur van 200m² dient als opslag van apparatuur. Het heeft een zeer hoog plafond en een zichtbaar raamwerk met gedeeltelijke "stirodur" isolatie. De muren zijn gemaakt van briketten en puin. Een zwembad van 14x7m is gechloreerd met een versterkte voering en twee pompen. Een poolhouse zorgt voor een beveiligde toegang en bestaat uit een ontvangstruimte van 24,09 m² met bar en keuken, vervolgens een speelkamer van 16,41 m² en een badkamer van 3,16 m², en kan gemakkelijk worden omgevormd tot een andere gîte. Onafhankelijke stadsgasboiler aan de muur, dubbele beglazing. PVC dubbele beglazing Riolering en stadsgas. Glaswol isolatie Onafhankelijke elektriciteitsmeters in elke gîte. Overal glasvezel internet