In Lot-et-Garonne, Prachtig pand uit het einde van de achttiende eeuw, in zijn oorspronkelijke charme, midden in een aangelegd park van 6 ha weide en bossen, omgeven door honderd jaar oude ceders. Kom en ontdek het interieur van dit herenhuis met zijn grote, lichte ontvangstruimten met hoge plafonds (3,90 m), Op de begane grond, Een ruime woonkamer met marmeren open haard komt uit op de zeventiende-eeuwse veranda en biedt een prachtig uitzicht op de Agenais-vallei, op een rij, een tweede grote woonkamer, een eetkamer, een vestibule, 4 slaapkamers van respectievelijk 38, 36, 20 en 18 m2, een boudoir, 2 badkamers, een fitnessruimte van 40 M2, een keuken van 40 M2, en bijkeuken. Een massief houten trap brengt ons naar boven, 7 slaapkamers, 2 badkamers, een speelkamer van 30 m2 en een prachtige bibliotheek van 39 m2, vol geschiedenis maken de set compleet. Mooie verdeling van kamers, centrale verwarming op olie, koelwerkzaamheden te verwachten. Buiten, een omgebouwde duiventil, Uit het zicht, een zwembad van 11mx5 met een prieel Charmant pand, te ontdekken. Laat u vanaf de binnenplaats van 500 m2 betoveren door dit huis van 740 m2 woonoppervlak en 160 m2 bijgebouwen (garages, kelder, stallen, werkplaats en oranjerie). EI - Laurent RIBOLLEDA Geregistreerd bij de RSAC van AGEN 424 376 630 Volgens artikel L.561.5 van de Monetaire en Financiële Code wordt u voor de organisatie van het bezoek gevraagd een identiteitsbewijs te tonen. Informatie over de risico's waaraan deze eigenschap is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Geohazards: ...