EUR 380.000 EUR 367.000 7 minuten van alle voorzieningen van Villeneuve sur Lot Zeer mooie villa uit 2008, gelijkvloers, 155 m2, een entree, een kantoor met grote schuifkast van 11 m2 (of slaapkamer). Een prachtige woonkamer met prachtig dominant uitzicht dat uitkomt op een Schmidt ingerichte keuken, 3 slaapkamers: een master suite van 16m2 met zeer mooie kleedkamer van 6,41m2, betegelde badkamer van 9,43m2 met toilet, grote erker die directe toegang geeft tot het zwembad, twee slaapkamers, een tweede badkamer met inloopdouche, +WC. Een berging/wasruimte van 8,57m2 die in verbinding staat met de betegelde garage, overdekt terras/zomerkeuken. Zoutwaterzwembad van 9x5m met rolluik. Bijgebouw van 30 m2 met berging mezzanine inclusief 8m2 beschutte veranda. Mooie moestuin, kas, fruitbomen Het huis is voorzien van omkeerbare verwarming en airconditioning door middel van een lucht/lucht-warmtepomp, elektrische rolluiken, zonnepaneel voor 300L boiler, Waterontharder, regenwaterrecuperatie, 2 tanks van 4000L met opvoerpomp Elektrische schuifpoort met intercom. Septic tank sanering volgens norm. Op 2000m2 omheind terrein met een prachtig dominant uitzicht. Features: - SwimmingPool 5 k 4 slk 155 m² lot 2.000 m² Villeneuve-sur-Lot
EUR 585.000 A31124STR47 - Genesteld in het hart van een idyllische omgeving, biedt dit fantastische, volledig gerestaureerde landhuis de perfecte mix van ouderwetse charme en modern comfort. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 12 k 7 slk 240 m² lot 38.461 m² Casseneuil
EUR 465.000 Zuidwest, Zuid-Gironde tussen Casteljaloux en Bazas Hippisch eigendom op 7 hectare met: - Woonhuis op ca. 270 m², 4 slaapkamers, grote woonkamer met uitzicht terras, converteerbare vloer - 12 x 6 m droger op betonplaat - bijgebouwen die kunnen worden omgevormd tot een woning met overdekte ruimtes - 10 dozen met zadelkamer Site uitgerust met paddocks, 3 paardenverblijven, 2 arena's en longeerring. Het geheel is volledig omheind met kleine vijver Agentschappen in Frankrijk – SIRENE: 899413603 – Houder van de T-kaart: ... niet gemachtigd om geld in te zamelen 7 k 4 slk 270 m² Casteljaloux
EUR 525.000 EUR 478.000 3 m van de eerste voorzieningen van Saint-Sylvestre-sur-Lot, huis met een oppervlakte van 227 m2 woonoppervlak met een grote lichte veranda, een woonkamer van 32 m2 met een pelletkachel. Een volledig uitgeruste keuken, een eerste slaapkamer van 25 m2 met een aangrenzende doucheruimte en toilet. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers, een kleedkamer met een ingebouwde wasruimte, een badkamer met een Italiaanse douche en een apart toilet. Op de bovenste verdieping is er een vierde slaapkamer van 25 m2. De woning is voorzien van dubbel beglazing en elektrische rolluiken, met omkeerbare airconditioning. Een bosrijke tuin met een zwembad en een poolhouse + een terras. Een dubbele garage met elektrische poort en een onafhankelijk kantoor. Het perceel is omheind + een elektrische poort. Het pand heeft onafhankelijke toegang tot de Lot met een klein ponton. De schuur is gerenoveerd tot een gîte met een oppervlakte van 91 m2 met onafhankelijke toegang. Het omvat een entree met een wasruimte, een ingerichte keuken met een woonkamer, een doucheruimte met een toilet, twee slaapkamers, allemaal veilig met een overdekt terras. Het heeft ook een carport, met fotovoltaïsche panelen voor eigen verbruik op het schuurgedeelte. Om heel snel te bezoeken. Features: - SwimmingPool 14 k 7 slk 318 m² lot 5.400 m² Saint-Sylvestre-sur-Lot