EUR 442.000 EUR 397.900 Bouw van 2024 voor deze prachtige gelijkvloerse woning gelegen in een woonwijk van Marmande. Met de aankoop van deze WONING geen bouwzorgen meer en profiteert u van een zuinige en comfortabele woning. Vanaf de ingang wordt uw oog verleid door een grote, lichte woonkamer (met ingerichte keuken open naar de woonkamer) met directe toegang tot het terras en het zwembad. 3 slaapkamers (waaronder master suite met doucheruimte), een badkamer en een toilet, bijkeuken en garage (volledig betegeld) maken de woning compleet. Omheind park en elektrische poort. Modern en sober interieur dat u niet onverschillig laat. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: ... 4 k 3 slk 133 m² lot 994 m² Marmande
EUR 190.000 NIEUW EN ZELDZAAM OP DE MARKT! Elisa LAURICISQUE biedt u EXCLUSIEF In de stad Tombeboeuf ligt dit huis van ongeveer 124m² op een omheind perceel van ongeveer 3.583m², genietend van een rustige leefomgeving terwijl het lokale diensten en winkels biedt. U zult verleid worden door dit huis op half niveau, het bestaat uit een entree veranda, een woonkamer eetkamer die uitkomt op een terras met uitzicht op een deel van de tuin, een kleine veranda aan de achterkant die een aangename extra ruimte biedt in alle seizoenen, een aparte keuken, drie slaapkamers, waarvan één met een doucheruimte, een badkamer en een apart toilet. Deze woning strekt zich uit over een uitgestrekt omheind en bebost perceel van 3.583 m². Het omvat een zwembad met een koepel, ideaal voor mooie zomerdagen, evenals een houten chalet en een technische ruimte. Een garage en een tuinhuisje completeren deze woning. Het glooiende perceel geeft karakter aan de tuin en biedt veel mogelijkheden voor ontwikkeling. Hoewel het huis enige opfrissing nodig heeft, heeft het een onmiskenbaar potentieel. Het houten schrijnwerk en de rolluiken met dubbele beglazing en de airconditioning zorgen voor extra comfort. De gemeente heeft een basisschool en de middelbare en middelbare scholen bevinden zich in de naburige steden. U kunt genieten van wandelingen rond het meer van Tombeboeuf en bevindt zich dicht bij de golfbaan van Barthe, waardoor een perfecte balans tussen rust en natuur wordt gegarandeerd. Mis deze geweldige kans niet om in een rustige en groene omgeving te wonen! Ref mandaat: 382639 aan de prijs van 190.000 euro. De kosten worden betaald door de verkoper. Energieverbruik: E 269 kWh/m²/jaar Uitstoot van broeikasgassen: B 8 CO2/m²/jaar Geraamd gemiddeld bedrag van de jaarlijkse energie-uitgaven voor standaardgebruik op basis van energieprijzen voor het jaar ... : tussen 2500 euro en 3450 euro/jaar. Om u te bezoeken en u te helpen bij uw project, kunt u contact opnemen met Elisa LAURICISQUE, op ... of per e-mail op ... Volgens artikel L.561.5 van de Monetaire en Financiële Code wordt u voor de organisatie van het bezoek gevraagd een identiteitsbewijs te overleggen. Deze verkoop heeft een garantie van 12 maanden. Deze advertentie is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Elisa LAURICISQUE, handelend onder de status van handelsagent geregistreerd bij de RSAC 518941737 bij de SAS PROPRIETES PRIVEES, met een kapitaal van 40.000 euro, ZAC LE CHÊNE FERRÉ - 44 ALLÉE DES CINQ CONTINENTS 44120 VERTOU; SIRET ... , RCS Nantes. Beroepskaart voor transacties op gebouwen en bedrijfsactiva (T) en vastgoedbeheer (G) nr. CPI ... uitgegeven door de Kamer van Koophandel en Industrie van Nantes - Saint Nazaire. Geblokkeerde rekening nr ... BPA SAINT-SEBASTIEN-SUR-LOIRE (44230); GALIAN garantie - 89 rue de la Boétie, 75008 Parijs - n°28137 J voor 2.000.000 euro voor T en 120.000 euro voor G. Beroepsaansprakelijkheidsverzekering door MMA Entreprise polis n°120.137.405 Ref. mandaat: 382639 - De professional garandeert en beveiligt uw vastgoedproject. Elisa LAURICISQUE (EI) Handelsagent - RSAC-nummer: 518941737 - . Informatie over de risico's waaraan dit onroerend goed is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: ... gevaren in de gevaren. Govt. Fr Elisa LAURICISQUE (EI) Handelsagent - RSAC-nummer: 518941737 - . 4 k 3 slk 124 m² lot 3.583 m² Tombebœuf
EUR 154.410 Te koop: Schitterend stenen huis in Beauziac Ontdek dit prachtige stenen huis, een zeldzaam pand dat wordt gerenoveerd, gelegen in Beauziac. Dit huis van het type T6, daterend uit de negentiende eeuw, biedt een bewoonbare oppervlakte van 163 m2, met grote ontwikkelingsmogelijkheden en een sterk potentieel. Kenmerken van de woning: Terras: Geniet van een prachtig terras van 40 m2, goed belicht, ideaal voor momenten van ontspanning buiten. Leefruimte: Een ruime zithoek van 30 m2, perfect voor het ontvangen van familie en vrienden. Keuken: Aangrenzende keuken, in te richten volgens uw smaak. Kamers: Drie ruime en lichte kamers, die comfort en rust bieden. Badkamer: Een badkamer die kan worden aangepast aan uw verwachtingen. Zolder: Zolder van 135 m2 om te verbouwen, die nog meer ruimte biedt om naar behoefte te leven. Buiten: De woning heeft een groot omheind en bebost terrein, ideaal om van het buitenleven te genieten. Een aparte garage en een groot bijgebouw maken het geheel compleet en bieden extra ontwikkelingsmogelijkheden. Activa: Rustige en charmante locatie, doordrenkt van geschiedenis. Renovatie aan de gang, mogelijkheid om de afwerkingen aan te passen. Geweldige kans om een woonplek naar wens te creëren, met veel potentieel. Deze residentie met een rijke geschiedenis straalt echte charme uit en wacht op de afronding van de renovatie om zijn volledige potentieel te onthullen. Wacht niet langer met het ontdekken van dit prachtige pand! Contact: Voor meer informatie of het plannen van een bezoek, aarzel niet om contact met ons op te nemen. We respecteren de vertrouwelijkheid die door sommige van onze klanten wordt gevraagd, dus niet al onze activa zijn zichtbaar. Aarzel niet om contact met ons op te nemen om uw project te bespreken en andere panden te ontdekken. Features: - Terrace - Garden 6 k 3 slk 163 m² lot 3.098 m² Beauziac
EUR 160.000 A32530HA47 - Omgebouwde stenen schuur met ruime woonruimtes, mezzanines, super uitzicht aan de voor- en achterkant. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 7 k 5 slk 289 m² lot 2.800 m² Brugnac