EUR 477.000 A31895GJP47 - Ideale woning voor een zeer groot gezin of voor vakantieverhuur, een stenen pand vol karakter dat is gerenoveerd om 3 aparte woningen te creëren met uitzicht op een grote tuin met volwassen bomen en een zwembad. Elk heeft een eigen ingang, woonkamer en keuken. Het hoofdhuis (144m²) met 2 tweepersoonsslaapkamers, de tweede (116 m²) met 3 slaapkamers en de derde (79 m²) met 2 slaapkamers). Binnen handbereik van Bergerac en de luchthaven (25 km) en de middeleeuwse steden Eymet (12 km) en Duras (14 km) Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 10 k 7 slk 339 m² lot 6.383 m² Loubès-Bernac
EUR 577.500 A31638HA47 - Mooi gepresenteerd vrijstaand stenen pand, gelegen in het centrum van Lot et Garonne, land van zonnebloemen en boomgaarden. Dit huis ligt hoog op een heuvel in het midden van zijn eigen land, met paddocks en bos, aan het einde van een lange eigen oprijlaan. De schuur heeft stalling en het is een geweldige woning voor paarden etc.. Informatie over de risico's waaraan deze woning is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques : https:// ... 7 k 4 slk 222 m² lot 17.900 m² Pinel-Hauterive
EUR 145.000 Gelegen in het zuiden van de Périgord Noir, in het departement Lot-et-Garonne, grenst het dorp Sauveterre-la-Lémance aan de Dordogne, op 10 minuten van Villefranche-du-Périgord, kom en ontdek dit mooie lichte huis en zijn prachtige bosrijke park. Het omvat een entree, een woonkamer met toegang tot het balkonterras, een keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Op tuinniveau heeft het huis 2 extra slaapkamers, een badkamer met toilet, een wasruimte, een stookruimte, een garage, een kelder. Aan de achterzijde van het huis bevindt zich nog een onafhankelijke garage met werkplaats. Het park van 1465 m² is omgeven door hagen en afgesloten door een poort. Riolering. Lokale winkels op loopafstand (bakker, slager, kruidenier, apotheek). Verkoopprijs: 145.000 euro, inclusief makelaarskosten betaald door de verkoper. Om u te bezoeken en u te helpen bij uw project, kunt u contact opnemen met Christelle BAISIR, op ... of per e-mail op ... Ref. mandaat: 365560CIB - De professional garandeert en beveiligt uw vastgoedproject. Deze advertentie is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Christelle BAISIR die optreedt onder het statuut van handelsagent, geregistreerd bij de RSAC AGEN 838440493 bij de SAS PROPRIETES PRIVEES, met een kapitaal van 40.000 euro, ZAC LE CHÊNE FERRÉ - 44 ALLÉE DES CINQ CONTINENTS 44120 VERTOU; SIRET ... , RCS Nantes. Beroepskaart voor transacties op gebouwen en bedrijfsactiva (T) en vastgoedbeheer (G) nr. CPI ... uitgegeven door de Kamer van Koophandel en Industrie van Nantes - Saint Nazaire. Christelle BAISIR (EI) Handelsagent - RSAC-nummer: AGEN 838440493 - . 6 k 5 slk 120 m² lot 1.465 m² Sauveterre-la-Lémance